חסן אבו מוסא

חסן נולד ביום 1.8.2012 בבית החולים בלינסון בפתח תקווה. חסן הוא הבן הרביעי במשפחה ויש לו 3 אחים ואחיות גדולים ששמחו מאוד על הצטרפותו של אח קטן למשפחה. אלא, שמיד בסמוך ללידתו של חסן הוא הפסיק לנשום ולאחר מספר בדיקות אובחן עם CCHS כאשר הבהלה במשפחתנו הייתה גדולה. לאחר כ-10 ימים ובהיותו תינוק קטן מאוד הוא עבר ניתוח להכנסת הטרכאוסטום באמצעותו הונשם בכל פעם שנרדם. כמו כן הוא עבר ניתוח להכנסת גסטרוסטרום [צינור הזנה בבטנו] דרכו הוא ניזון.

לאחר הניתוחים ולאור מצבו הרפואי, חסן היה מאושפז במשך 4 חודשים בבתי חולים שונים עד שיצא לביתו לראשונה. שנותיו הראשונות היו קשות מאוד והוא סבל מדלקות ריאה חמורות ואשפוזים רבים והולך לגן טיפולי שנותן מענה לצרכים הנשימתיים שלו. למעשה, את מרבית שנותיו הראשונות הוא בילה בבית החולים.
למרות הקושי הגדול של החיים לצד התסמונת, הביקורים השבועיים בבתי החולים, הבדיקות והמעקבים הרפואיים שמתרחשים לעתים קרובות, חסן הוא ילד מאושר וסקרן, אוהב מאוד כלבים ובעיקר אוהב לבלות ולטפל בכלבו האהוב "צ'אבי". חסן הוא דוגמא לחוזק ועוצמה- שום דבר, כולל CCHS לא יעצרו את הילד הסקרן, החכם, האהוב והנבון מלעשות כל דבר בהצלחה ואהבה.